دوشنبه , اکتبر 26 2020
Home / سنجد / خرید و فروش عمده سنجد در روستای سنجد خیز گلستان
فروش انواع سنجد با بهترین کیفیت و قیمت
سنجد درجه یک

خرید و فروش عمده سنجد در روستای سنجد خیز گلستان

تولید سنجد در استان سمنان بیشترین مقدار سالانه را نسبت به دیگر استانها دارد. و بخش بسطام و روستای گلستان، یکی از چند روستای سنجد خیز این منطقه میباشد.

خرید و فروش عمده سنجد
باردهی درختان سنجد سال 98

بخش بسطام در شهرستان شاهرود استان سمنان قرار دارد و یکی از شهرهای گردشگری معروف ایران میباشد که دارای قدمتی چند هزار ساله دارد. آرامگاه سلطان العارفین بایزید بسطامی در این شهر میباشد و بناهای تاریخی زیادی در کنار مناظر طبیعی و گردشگری عالی و بکر چون جنگل ابر ، آبشار تنگه داستان و دیگر مناظر وجود دارد. با این وجود شهر بسطام یکی از تولید کنندگان بزرگ کشور در زمینه تولید زردالو و سنجد میباشد و روستای سنجد خیز گلستان در این منطقه است.که این روستا یکی از روستاهای بزرگ در تولید سنجد بخش بسطام میباشد.از دیگر روستاهای این منطقه روستای قلعه نو خرقان است که آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی هم در این روستا واقع شده است.
میزان تولید سنجد در شهر بسطام و روستاهای اطراف آن سالانه بین 400 تا 500 تن میباشد که اکثر ستجد تولیدی در این منطقه با درجه بندی مختلف وارد بازارهای شهرهای تهران ، مشهد ،اصفهان،شیراز،تبریز، همدان میشود و به علت کیفیت بالای محصول منطقه مورد درخواست اکثر بنکداران و عمده فروشان این محصول میباشد.

فصل برداشت سنجد در شهر بسطام و روستای سنجد خیز گلستان و قلعه نو خرقان از اواسط مهرماه تا اواخر آبان ماه میباشد.
شرکت خشکبار متحدان برتر بسطام(مجید متحدی) یکی از تولید کنندگان و عمده فروشان سنجد میباشد و به صورت تخصصی بر روی تولید و فروش انواع سنجد ایرانی و خارجی مشغول به فعالیت است. این شرکت آماده ارایه انواع سنجد تازه ،سنجد خشک ،سنجد درشت و آسیابی به شما عزیزان در تمام طول سال به صورت عمده میباشد.

برای ارتباط با ما میتوانید با شماره های زیر به صورت تلفنی یا در whatsapp ارتباط بگیرید.

 

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
whatsapp icon Whatsapp: 00989300813674
Email: info@peshtmal.com

About admin

Check Also

پیشبینی قیمت سنجد

قیمت عمده سنجد و بازار سنجی این محصول در 5 سال آینده

تمام کسانی که در حوزه تولید محصولات باغی مشغول هستند، چند سالی است که میزان …