چهارشنبه , آوریل 1 2020
Home / سنجد / فصل برداشت سنجد و بهترین زمان برای خرید عمده سنجد
خرید و فروش سنجد درجه یک و سنجد آسیابی
پخش عمده سنجد

فصل برداشت سنجد و بهترین زمان برای خرید عمده سنجد

درخت سنجد از زمان گلدهی تا به ثمر رسیدن و میوه دادن،مدت زمانی 4 تا 5 ماهه را پشت سر میگذارد تا به فصل برداشت سنجد که یک بازه زمانی متفاوت در شهرهای متفاوت است برسد.

فصل برداشت سنجد و قیمت عمده سنجد در سال 98
گل سنجد

فصل برداشت سنجد و بهترین زمان خرید این محصول

درخت سنجد در اواسط خرداد ماه شروع به گلدهی میکند و پس از یک دوره 4 تا 5 ماهه در فصل پاییز ،از اواسط مهرماه تا اواخر آبان ،زمان برداشت میوه این محصول میباشد.ولی معمولا چون سنجد ها متفاوت هستند .در زمان خرید آن ،میتوان ملاحظه بیشتری کرد.

شناخت (انواع سنجد) 

افرادی که مایل به خرید عمده این محصول هستند باید در نظر داشته باشند ،محصولی که در اواسط مهر در بازار موجود است ممکن است به طور کامل نرسیده باشد و رنگ کمتری نسبت به محصولی که در آبان ماه میرسد داشته باشد. و طعم آن نیز گس است که زیاد مورد پسند مشتریان نیست.
بادهای پاییزی یکی از عوامل تاثیرگذار در شیرین شدن و قرمزی این میوه میباشد. بهترین زمان برای خرید عمده سنجد آذرماه میباشد چون اکثرا بار از درختان جمع آوری شده و تمیز شده است و اگر این میوه کمی نمدار باشد بعد از قرار دادن یک یا دو هفته آن در انبار توسط باغداران از وزن ناخالص آن کم میشود.
و شما که این محصول را به صورت عمده خرید میکنید، ضرر کاهش وزن آن را کمتر متحمل میشوید.
این نکته نیز میتواند مورد توجه شما باشد که در آذر ماه قیمت آن هم در بازار ،ثابت شده است.

به یاد داشته باشید که تمام اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار میدهیم برای آگاهی از شناخت سنجد و داشتن بهترین خرید میباشد. زیرا اکثر عزیزان در رابطه با این محصول شناختی سطحی و ظاهری دارند.

برای بسته بندی این محصول بهترین روش،بسنه بندی در پلاستیکهای 10 کیلویی میباشد زیرا از پوست شدن و خشک شدن آن جلوگیری میشود.

گاهی دیده میشود که این محصول را در کارتن هم بسته بندی میکنند که این موجب خشک شدن محصول و بعد از مدتی پروانه گذاشتن محصول و خرابی آن میشود.

شما میتوانید برای خرید و فروش سنجد با ما در ارتباط باشید.ما تولید کننده و فروشنده این محصول با بهترین کیفیت و قیمت و متناسب با نیاز شما مشتریان عزیز هستیم.

شرکت تعاونی خشکبار متحدان برتر.(متحدی)

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
whatsapp icon Whatsapp: 00989300813674
Email: info@peshtmal.com

About admin

Check Also

گلدهی درختان سنجد در روستای سنجد خیز گلستان

بهترین روش ایجاد باغ سنجد با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

درختان سنجد و صرفه اقتصادی بالای آن، به حدی است که در سالهای اخیر، اشتیاق …