یکشنبه , سپتامبر 19 2021
Home / سنجد / بازار داغ خرید و فروش سنجد در ماه های سرد سال توسط شرکت متحدان برتر با بهترین کیفیت و قیمت
قیمت فروش سنجد
پخش عمده سنجد

بازار داغ خرید و فروش سنجد در ماه های سرد سال توسط شرکت متحدان برتر با بهترین کیفیت و قیمت

وقتی به نیمه دوم سال و اواخر پاییز و اوایل زمستان ،نزدیک میشویم،بازار خرید و فروش خشکبار داغ میشود.در این میان سنجد با تمام ویژگی های منحصربفردش،یکی از محصولات پرفروش زمستان و شب یلدا و شب عید میشود.شرکت متحدان برتر در زمینه تولید و خرید و فروش سنجد به شهرهای مختلف ایران مشغول به فعالیت است.

خرید و فروش سنجد
پخش عمده سنجد

رشد تقاضا و خرید و فروش سنجد در ماهای سرد سال

با توجه به اینکه سنجد را در اواخر مهرماه و اوایل آبان ماه شروع به برداشت میکنند، خرید و فروش این محصول در فصل پاییز و زمستان داغ تر میشود و همچنین چون این محصول همیشه طرفداران خود را در شب یلدا و هفت سین شب عید دارد فروش بالایی را در این فصل دارد.اگر به فکر تامین سنجد مورد نیاز خود برای زمستان (شب یلدا و شب عید) هستید شرکت تعاونی خشکبار متحدان برتر بسطام با سابقه طولانی در زمینه تولید ، خرید و فروش سنجد درجه یک و سنجد آسیابی و ارقام مختلف سنجد ،آماده ارایه این محصولات در بسته بندی پلاستیک 8 کیلویی با بهترین کیفیت و قیمت به شما عمده فروشان ،خشکبار فروشان ، عطاری ها و شرکتها است.ما هر ساله نیاز عده زیادی از متقاضیان این محصول را در تمام طول سال برآورده میکنیم.
با توجه به اینکه این شرکت به صورت تخصصی بر روی تولید، خرید و فروش سنجد در استان سمنان و شهر بسطام از سال 1385 در حال فعالیت است بهترین کیفیت و قیمت را برای انواع سنجد درجه یک ، سنجد آسیابی و گل سنجد و برگه زردالو به شما عزیزان ارایه میدهد. شما بزرگواران میتوانید برای خرید سنجد درجه یک و انواع دیگر آن با ما در تماس باشید.ما فروشنده سنجد درجه یک و آسیابی در شهرهای تهران ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، مشهد و خوزستان و سایر شهر های کشورمان هستیم.ما با اعتماد شما در این نقطه قرار گرفته ایم.

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
whatsapp icon Whatsapp: 00989300813674
Email: info@peshtmal.com

About admin

Check Also

قیمت عمده سنجد در بازار چگونه مشخص میشود؟

قیمت عمده سنجد در بازار به عوامل متععدی بستگی دارد که در این مقاله به آن می پردازیم و نرخ روز سنجد در پایان برای شما قرار داده شده است.