دوشنبه , نوامبر 29 2021
Home / Uncategorized / بسته بندی خشکبار چطور باید باشه؟
خشکبار
بسته بندی خشکبار یکی از مهمترین موضوعات برای ارایه محصول در بین مشتریان

بسته بندی خشکبار چطور باید باشه؟

وقتی شما محصولی رو تولید میکنید و می خواهید در بازار به فروش برسانید چه موضوعاتی را مد نظر قرار میدهید؟ در این مطلب بسته بندی خشکبار را به طور خلاصه مورد بررسی قرار می دهیم.

بسته بندی خشکبار

بسته بندی خشکبار چگونه باشد؟

اگر از دید یک مشتری به محصول یا کالاهای مختلف نگاه کنیم ، فکر میکنید اولین موضوعی که در خرید یک کالا آن هم محصولات غذایی جلب توجه میکند چیست؟
مطمئنا ما و شما در خرید مواد غذایی، به نوع بسته بندی آن توجه میکنیم. در اولین نگاه جلب توجه اکثر مردم به بسته بندی یک محصول جذب می شود.
اگر محصول شما بسته بندی جذاب و بازار پسندی داشته باشد 50 درصد راه را رفته اید و محصول شما براحتی در دستان مشتری است و آماده خرید.


بسته بندی خشکبار

بسته بندی خشکبار هم ، در حال حاضر ، تاثیر زیادی بر خرید ، توسط مشتریان دارد و مشتری را به خرید راغب تر میکند و به محصول شما اعتماد بیشتری پیدا میکند.
بسته بندی خشکبار در ظروف پت : یکی از انواع بسته بندی خشکبار میتواند ارائه محصول در ظروف پلاستیکی (pet) باشد. این ظروف به دلیل اینکه فود گرید هستند و بعد از خوردن خشکبار میتوان از آن در خانه استفاده کرد و از نظر بهداشتی خشکبار را به خوبی پوشش میدهند مورد پسند مشتریان هم قرار میگیرد.

بسته بندی خشکبار در ظروف پت

بسته بندی خشکبار در پاکت کرافت ،متالایز و باکس پوچ: این نوع بسته بندی هم طرفدارن زیادی دارد چون تولید کننده براحتی خشکبار را با دستگاه های بسته بندی در پاکت میریزد و به علت زیبایی خاصی که دارد مورد پسند مشتریان قرار میگیرد و در وزن های مختلف در بازار موجود است.

بسته بندی خشکبار در ظروف شیشه ای : فروش خشکبار در ظروف شیشه ای کمتر و در وزنهای پایین صورت میگیرد و یک نوع بسته بندی لوکس به حساب می آید که شما هم میتوانید باری مشتریان خاص خود از آنها استفاده کنید.

بسته بندی خشکبار در قوطی در اشکال و ابعاد متفاوت : با توجه به اینکه نگاه هر مشتری و بازار های متفاوتی برای فروش خشکبار وجود دارد یکی از انواع بسته بندی خشکبار ظروف قوطی هستند که در زیر چند نمونه از آنها قرار داده شده است.

بسته بندی در پک کارتنی : یکی از مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین نوع بسته بندی ها بعد از متالایز و پاکت ساده بسته بندی کارتنی است. و با توجه به چاپی که بر روی آن قرار میگیرد برای مشتریان جذاب است.

همه این نوع بسته بندی ها با توجه به نوع بازار ، نوع مشتریان و نوع محصول میتواند استفاده شود. کیفیت عالی محصول با بسته بندی زیبا میتواند فروش شما را به صورت قابل توجهی افزایش دهد.

شرکت تعاونی خشکبار متحدان برتر بسطام در زمینه تولید و فروش عمده خشکبار برگه زردالو ، برگه هلو ، برگه آلو ، آلو بخارا ، کشمش ، انجیر ، عناب ، سنجد و پودر سنجد در حال فعالیت است . شما بزرگواران برای خرید و فروش انواع خشکبار میتوانید با ما در ارتباط باشید.

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
Email: info@hosnaexport.com

About admin

Check Also

قیمت عمده سنجد در بازار چگونه مشخص میشود؟

قیمت عمده سنجد در بازار به عوامل متععدی بستگی دارد که در این مقاله به آن می پردازیم و نرخ روز سنجد در پایان برای شما قرار داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

betebet giriş

psikolog