یکشنبه , سپتامبر 19 2021
Home / Home / درباره ما
خرید و فروش عمده سنجد وبرگه زردالو
شرکت خشکبار متحدان برتر

درباره ما

شرکت تعاونی متحدان برتر بسطام در سال 1385 با هدف تولید و فرآوری و بسته بندی خشکبار در شهر بسطام استان سمنان با شماره ثبت4122 و شناسه ملی 14004187422،تشکیل شد .
این مجموعه کار خود را با 7 نفر عضو آغاز کرد و شروع به تولید و بسته بندی خشکبار منطقه بسطام(برگه زردالو و سنجد برگه آلو ،برگه شلیل و انجیر و پودر سنجد) نمود.با تلاش فراوان و مستمر بعد از سالها توانستیم نام خود را در بین تولید کنندگان و فروشندگان  معتبر بازار ،در حوزه سنجد و برگه زردالو جا بیندازیم.مشتریانی که ما را در این زمینه به صداقت و کیفیت محصول میشناسند. در حال حاضر این شرکت با توسعه کار خود و داشتن کارگاه و انبار توانسته است سهمی در بازار به خود اختصاص دهد.
هنوز هم ،این شرکت ،در حال توسعه فعالیتهای خود است. و به صورت تخصصی به خرید و فروش عمده سنجد و برگه زردالو مشغول است و محصولات خود را به بازار عرضه میکند.و مشتریان زیادی را در استانهای مختلف کشور از جمله تهران ،اصفهان ،مشهد ،تبریز ،شیراز ،همدان ،اهواز و کردستان دارد.
با توجه به سو استفاده بعضی افراد از نام متحدی در فروش و ارایه محصول ،نام این مجموعه را با مدیریت فروش آقای مجید متحدی میشناسند.

خرید و فروش عمده سنجد وبرگه زردالو
شرکت خشکبار متحدان برتر

هدف پیش روی ما در این مجموعه،ایجاد باغهای تخصصی سنجد و بهروری بیشتر از این درختان و انواع محصولات تولیدی آن میباشد.در حال حاضر این مجموعه ،شروع به ایجاد نهالستانهایی جهت خرید و فروش نهال سنجد درجه 1 و راهکارهای بهروری بیشتر از این محصول و فرآروی محصولات جانبی آن میباشد.