دوشنبه , نوامبر 29 2021
Home / Uncategorized / در فروش خشکبار چطور رشد کنیم؟
فروش خشکبار
بازاریابی و بازار سازی در فروش خشکبار

در فروش خشکبار چطور رشد کنیم؟

صنف خشکبار با توجه به نگاه برخی از افراد در حالت رکود قرار دارد و میزان خرید و فروش در این بازار رونق چندانی ندارد. برای فروش خشکبار و توسعه بازار در این روزها چکار کنیم؟
فروش خشکبار

4 روش فروش خشکبار در بازار کنونی

بازار خشکبار در چند ماه اخیر با توجه به وجود ویروس و امراض بوجود آمده و کاهش درآمد مردم و همچنین عدم ارائه درست محصولات آجیل و خشکبار از سوی فروشندگان خشکبار با رکود نسبی مواجه است و مردم این محصولات را کمتر خریداری میکنند . حال چکاری ما میتوانیم انجام دهیم تا فروش ما بالاتر رود و کسب و کار ما رونق بیشتری بگیرد.
بسته بندی در فروش خشکبار

1- مغازه داری و نشستن و به امید مشتری بودن فکر میکنم باید کافی باشه.چون میبینید که ، کسی خبری ازتون نمیگیره.
باید جور دیگه ای به کسب و کار نگاه کنید و خودتون رو بهتر به مشتری معرفی کنید.
یکی از اون راه ها که میتونه به فروش بیشتر خشکبار توسط شما کمک کنه ، تبلیغ دهان به دهان و کلامی هستش. اگر یک مشتری از شما به صورت حضوری خرید میکنه طوری محصول رو بهش ارئه بدید که هم راضی باشه و هم وقتی از مغازه شما رفت بیرون ، چند نفر دیگه رو به سمت مغازه شما راهی کنه. خودتون دیگه باید این قسمتش رو بدونید چکار کنید چون به هر حال کاسب و بازاری هستید.

2- از بازاریابی در شبکه های اجتماعی چرا کم استفاده میکنید؟
شما توی مغازه تون کلی محصول و خشکبار با کیفیت دارید ولی همیشه نگاه عادی به محصولاتتون داشتید با یه عکس برداری درست و زیبا و مداوم برای یه دوره دو ماهه و حضور مستمر و معرفی محصولات آجیل و خشکبار در صفحات اجتماعی مطمئنا مشتری های بیشتری اقدام به خرید از شما میکنند. خودتون و محصولتون براتون تکراری نشه . حواستون باشه.
استفاده از اینستاگرام  برای فروش خشکبار

3- بسته بندی مناسبی رو برای محصولاتتون در نظر بگیرید .
از این فروش فله و غیر اصولی در این شرایط خودداری کنید. در حال حاضر و این موقعیت مردم دوست دارند ، محصولی که به اونها ارائه میشه ، بسته بندی مناسب و بهداشتی و در عین حال جذابی داشته باشه . تا به سمت مغازه شما جذبشون کنه. پس همین الان پاشو و نگاهی به نوع بسته بندی آجیل و خشکبار مغازه بنداز و اگر بسته بندی درستی نداره ، براش تهیه کن و رشد کسب و کار خشکبار رو به عینه ببین.
بسته بندی و فروش خشکبار

شاید بدرتون بخوره بدونید انواع بسته بندی خشکبار چیا هستن.

4- محصولاتت رو به همکارات ،عطاری ها و شیرینی فروشی ها بفروش و جابجا کن.
حتما نباید جنست رو فقط به مشتری نهایی و مصرف کننده نهایی خشکبار بفروشی . میتونی اون رو به سایر فروشندگان خشکبار ،عطاری ها و شیرینی فروشی ها بدی و باهاشون در تعامل باشی. مطمئنا فروش که بالا میره و همچنین گردش محصولات شما بالاتر میره ، رونق کسب و کار فروش خشکبار شما خیلی بهتر میشه.
همین 4 تا رو شما انجام بده . کسب و کار آجیل و خشکبار شما کلی رشد میکنه و از وضعیت عادی که دچارش شدی در میاد. و فروش خشکبار توی مغازتون افزایشی میشه. این آجیل و خشکبار رو آوردی که مردم استفاده کنن نیاوردی که نگاه کنی.

شرکت تعاونی خشکبار متحدان برتر در زمینه تولید و فروش خشکبار برگه زردالو ، برگه هلو ، برگه آلو ، برگه آلو شابلون ، ، آلو بخارا ، انجیر ، کشمش ، عناب ، سنجد ، پودر سنجد و عصاره سنجد در حال فعالیت است. شما بزرگواران میتوانید برای خرید و فروش خشکبار با ما در ارتباط باشید.

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
Email: info@hosnaexport.com

About admin

Check Also

قیمت عمده سنجد در بازار چگونه مشخص میشود؟

قیمت عمده سنجد در بازار به عوامل متععدی بستگی دارد که در این مقاله به آن می پردازیم و نرخ روز سنجد در پایان برای شما قرار داده شده است.

betebet giriş

psikolog