یکشنبه , سپتامبر 19 2021
Home / برگه زردالو / قیمت فروش عمده برگه زردالو برگه هلو و برگه شلیل
هزینه تولید خشکبار برگه شلیل قرمز درجه یک
برگه شلیل یا شفتالو محصولی با طعم شیرین و عالی

قیمت فروش عمده برگه زردالو برگه هلو و برگه شلیل

برگه زردالو یا پر زردالو محصولی پر طرفدار در بین مردم می باشد که با توجه به خواص فوق العاده آن بازار فروش خوبی هم در خشکبار فروشی ها و کسب و کارهای مربوط به این حوزه دارد.اما قیمت فروش عمده برگه زردالو تابع  عوامل گوناگونی می باشد.

برگه زردالو
برگه زردالو صادراتی یا رجبعلی فرآوری شده با گوگرد قبل از تمیز کردن و بسته بندی

قیمت فروش عمده برگه زردالو و عوامل تاثیر گذار در قیمت برگه زردالو:

کیفیت برگه زردالو: با توجه به اینکه برگه زردالو اکثرا به صورت سنتی، توسط روستائیان عزیز تولید میشود زیاد توجهی به تولید این محصول با مناسب ترین روش نمیشود و بازار پسندی و کیفیت مطابق میل مصرف کنندگان عزیز را مورد توجه قرار نمی دهند. ولی در شرکت تعاونی متحدان برتر این نکته همیشه مد نظر بوده است که نیاز مشتری مورد توجه قرار گرفته و محصول مورد درخواست به مشتریان تحویل می شود.
(کیفیت محصول همان نوع تولید محصول به صورت بهداشتی ، تمیز بودن برگه زردالو و رطوبت مناسب و نرمی آن را در بر میگیرد.)

نوع زردالو در تولید برگه زردالو: کسانی که در زمینه تولید و فروش برگه زردالو در حال فعالیت هستند می دانند که زردالو ارقام متفاوتی دارد که در هر منطقه نام مخصوص به خود را دارد ولی از بهترین ارقام زردالو برای تولید و مصرف برگه زردالو ارقام زیر هستند که بهترین و معروف ترین آنها برگه زردالو نصیری می باشد که این محصول هم اکثرا به صورت قیسی تولید میشود و میزان و گونه این درخت در کشور ما کمتر است.
(برگه زردالوهای ذکر شده در متن زیر بالاترین قیمت عمده فروشی برگه زردالو و قیسی را در بین انواع برگه زردالو و قیسی دارند.)

ارقام دیگر عبارتند از:
زردالو عسگر آبادی: موجود در شهرهای استانهای آذربایجان شرقی و غربی(مرند، ارومیه،اسکو،سهند،ماهنشان زنجان)
زردالو شاهرودی(قوامی): گونه معروف و فوق العاده شیرین شهرستان شاهرود(بسطام) می باشد.
زردالو خیوه ای: زردالویی که بیشتر در شهرستان شاهرود و بخش بسطام تولید میشود.
زردالو غیاثی: زردالو گوشت دار و فوق لعاده با کیفیتی می باشد که طعم شیرین و برگه درشتی دارد که قابل مقایسه با هیچ کدام از موارد بالا نیست.و این زردالو هم مختص شهر بسطام می باشد.
زردالو تهرانی: زردالو منحصر به فرد و درجه یکی که تقریبا شبیه به عسگرآبادی می باشد و در شهرهای آذربایجان به صورت قیسی و در شهرهای استان سمنان به صورت برگه زردالو تولید می شود.
زردالو صادراتی (رجبعلی): زردالو با کیفیت و شیرین ،که از منطقه بسطام به دیگر شهر ها معرفی شده است که هم زردالو و هم برگه بازار پسند و مشتری پسندی را دارا می باشد.
زردالو پرتقالی: گونه مرغوب و گوشت دار و شیرینی که در بازار کمتر موجود است و از ارقام شناخته شده نیست.
از انواع دیگر زردالو هم  بیشتر برگه زردالو و خیلی کم قیسی تولید می شود ولی  ارقام ذکر شده در بالا مناسب ترین و با کیفیت ترین برگه ها را دارا می باشد.
گاهی اوقات برخی فروشندگان به علت عدم شناخت نوع برگه زردالو به آن ،برگه زردالو پیوندی می گویند. بدین معنی که یکی از ارقام محصولات بالا می باشد.
نکته ای که باید در اینجا ذکر شود این است که:

قیسی: زردالوی خشک شده ای می باشد که، هسته آن را جدا کرده اند و داخل آن مغز خود زردالو را قرار داده اند.
البته بین مردم اکثرا زردالوی بدون مغز هم قیسی شناخته شده است.
برگه زردالو: وقتی زردالو را از وسط به دو نیم می کنیم و خشک می کنیم به آن برگه زردالو می گویند.

ریزی و درشتی برگه زردالو: با توجه به اینکه زردالو گونه های مختلفی دارد به همین خاطر ، برگه زردالو و قیسی تولید شده نیز میتواند ریز یا درشت و گوشت دار و یا بدون گوشت باشد. که درشتی و گوشت دار بودن آن تاثیر مستقیم بر قیمت این محصول دارد.

طعم و میزان شیرینی و ترشی برگه زردالو: شاید این نکته برای شما عجیب باشد ولی برخی ارقام زردالو بعد از فرآوری طعم ملس و کمی ترش دارند و برخی نیز فوق العاده شیرین (نصیری و شاهرودی)هستند. 

قیمت عمده برگه زردالو

نحوه تولید آن به صورت آفتابی یا گوگردی: معمولا قیمت فروش عمده برگه زردالو آفتابی بالاتر از نوع گوگردی آن است چون ماندگاری کمتری دارد و اینکه نگه داری آن برای تولید کننده کمی سخت تر است.
 در تولید برگه زردالو و قیسی اکثر مصرف کنندگان سوال میکنند که آیا برگه و قیسی تولید شده آفتابی است یا تیزابی. ولی به صورت کلی در تولید برگه زردالو و قیسی خیلی کم از تیزاب استفاده میشود و تیزاب مصرفش در تولید انواع آلو و کشمش می باشد.و اینکه برگه زردالو یا پر زردالو تولید شده در منطقه بسطام به هیچ عنوان تیزاب نداشته و به صورت گوگردی و آفتابی تولید می شود.

میزان تولید سالیانه و سرما زدگی و کمبود محصول: در سالهای اخیر به دلیل سرمازدگی درختان در فصل بهار میزان تولید برگه زردالو قیسی کمتر شده است و این موضوع به بالا بودن قیمت آن منجر شده است.

برگه هلو یا پر هلو: هلو میوه ای خوشمزه و دوست داشتنی می باشد که از آن برای تهیه برگه هلو و جوز قند استفاده می شود. (جوزقند شکلی همان پر هلو می باشد که هسته جدا شده و پر ها دوباره به هم چسبانده شده اند تقریبا شبیه به قیسی)از بهترین انواع هلو برای تولید برگه هلو، نوع زعفرانی آن میباشد که معمولا رغبت مردم برای استفاده بیشتر به صورت پوست کنده می باشد زیرا محصولی فوق العاده خوش طعم و عالی مناسب ذائقه مصرف کننده خواهد بود البته از هلو سفید هم برای تولید پر هلو و جوز قند استفاده می شود ولی پیشنهاد ما به شما تولید کننده و فروشنده و مصرف کننده عزیز هلو زعفرانی پوست کنده می باشد. بدون شک مشتری نهایی از خرید خود با این محصول راضی تر خواهد بود.

برگه شلیل: برگه شلیل را از انواع شلیل تولید میکنند و معمولا از شلیل هسته جدای قرمز و شلیل شمس بیشتر برای تولید استفاده می شود چون مشتری پسند تر و گوشت دار تر می باشد. و طعم بهتری دارد.

قیمت عمده فروشی برگه زردالو ، قیسی ،پر هلو و برگه شلیل

ردیف نوع محصول قیمت عمده فروشی (تومان)
1 برگه زردالو درجه یک نصیری 45000تا50000 تومان
2 برگه زردالو پیوندی درجه یک آفتابی(یکی از ارقام  ذکر شده در بالا) 40000تا45000تومان
3 برگه زردالو پیوندی درشت گوگردی(یکی از ارقام ذکر شده در بالا) 40000تا43000 تومان
4 برگه زردالو درجه 2 ریزو درشت درهم(زردالو محلی و پیوندی) 32000تا 35000 تومان
5 برگه زردالو محلی ریز (زردالو محلی) 27000تا 30000 تومان
6 قیسی پیوندی آفتابی مغز دار نرم 40000 تومان
7 قیسی پیوندی گوگردی یا دودی 38000 تومان
8 قیسی مغزدار مخصوص شاهرودی
9 پر هلو پوست کنده زعفرانی درجه یک 45000تومان
10 برگه شلیل قرمز 40000تومان
11 برگه شلیل سفید (تقریبا شبیه برگه زردالو) 45000 تومان

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا شما براحتی میتوانید در هنگام خرید برگه زردالو، پر زردالو و قیسی مقایسه مناسبی برای قیمت عمده فروشی آن داشته باشید.

(چون تعاونی متحدان برتر سابقه طولانی در تولید و خرید و فروش انواع برگه زردالو، هلو و شلیل دارد و  اینکه ارتباط نزدیک و شناخت مناسبی از دیگر  تولید کنندگان این محصولات دارد می تواند مناسب ترین و بهترین محصول را به شما ارائه دهد.) در طول سال همراه شما بزرگواران هستیم.محصول مورد نظر شما در انواع بسته بندی کارتن 10 و 5 کیلویی و بسته بندی ریز یک کیلو گرمی میتواند تحویل شما عزیزان شود.

در زیر تصاویر برخی محصولات شرکت نمایش داده شده است.

برگه شلیل قرمز درجه یکبرگه هلو یا پر هلو زعفرانی پوست کنده

برگه زردالو آفتابی گوشت دار


You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
whatsapp icon Whatsapp: 00989300813674
Email: info@peshtmal.com

About admin

Check Also

آلوی کالیفرنیا خشکبار صادراتی آمریکا که واقعا معروف است

خشکبار صادراتی کشور آمریکا چه محصولاتی هستند؟

کشور آمریکا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خشکبار در جهان است و محصولات مهم صادراتی این کشور بادام ، پسته ،گردو ، پیکن ، آلو و برگه زردالو و قیسی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید