دوشنبه , نوامبر 29 2021
Home / Uncategorized / نکاتی که مردم در خرید خشکبار آنها را مد نظر قرار میدهند.
خرید خشکبار
انواع خشکبار

نکاتی که مردم در خرید خشکبار آنها را مد نظر قرار میدهند.

خرید خشکبار یکی از کارهایی است که حس خوبی را در مردم ایجاد میکند چون هم تنوع بالایی دارد و هم یک خوارکی خوشمزه را برای خوردن انتخاب کرده اند. اولویت مردم در خرید خشکبار چیست؟

نکاتی در مورد خرید خشکبار

فکر میکنید خرید خشکبار ، توسط مردم با چه معیارهایی انجام میگیرد؟

خشکبار تنوع بالایی دارد و در بین مردم محبوبیت فراوانی هم دارد .
اما مردم با چه معیارهایی خرید خشکبار خود را انجام میدهند؟


1- قیمت خشکبار : در بیشتر موارد برای مردم، قیمت خشکبار ، یکی از عوامل اصلی در خرید آجیل و خشکبار است و اصلا به این موضوع توجه نمی کنند که هر محصولی با توجه به موارد زیادی می تواند قیمت گذاری شود.


2- کیفیت خشکبار : کیفیت مهمترین موضوع در خرید آجیل و خشکبار می تواند باشد که باید مد نظر قرار گیرد و کسانی که اکثرا زیاد خشکبار مصرف میکنند و سلامت محصول و سلامت خانواده برایشان مد نظر است به این موضوع توجه بسیاری میکنند.
مثلا همین برگه زردالو میتواند آفتابی و یا دودی باشد ، ریز و یا درشت باشد ، طعم ترش و یا شیرین داشته باشد و غیره که یک مغازه دار و فروشنده ، باید همه آنها را مد نظر قرار دهد و محصول مناسب مشتری را ارائه دهد.


3- نوع فرآوری محصول : این موضوع هم یکی از سوالاتی است که مشتریان در هنگام خرید خشکبار به آن توجه میکنند و دوست دارند محصول ارائه شده به صورت سالم و بهداشتی در اختیار آنها قرار گیرد که یک فروشنده با انصاف ، باید به آن توجه کند.


4 – بسته بندی خشکبار : در بازار خشکبار معمولا کسی که بسته بندی مناسبی برای محصول خود در نظر میگیرد ، سعی میکند که کیفیت بهتری هم به مشتری ارایه دهد و این موضوع باعث دلگرمی مشتری در خرید می شود.


5- توصیه دیگران در خرید آجیل و خشکبار : هنگامی شخصی از شما محصولی را میخرد و کیفیت ، قیمت و بسته بندی مناسبی را عرضه میکنید ، مشتری خشکبار مورد استفاده را به دیگران برای خرید توصیه میکند .

بازار آجیل و خشکبار دارای تنوع بالا و فروشندگان بسیاری است که گاهی محصولات نامناسب را هم به مشتری ارائه میدهند و از اعتماد مشتری سوء استفاده میکنند . ولی اگر آینده نگری در فروش خشکبار باشد یک مشتری راضی از محصول بارها و بارها برای خرید به شما مراجعه میکند .

شرکت تعاونی خشکبار متحدان برتر در زمینه تولید و فروش عمده خشکبار برگه زردالو ، برگه هلو ، برگه آلو ، آلو بخارا ، کشمش ، انجیر ، عناب ، سنجد و پودر سنجد و عصاره سنجد در حال فعالیت است. شما بزرگواران میتوانید به صورت عمده و خرده محصولات مورد نظر خود را از ما خرید کنید. ما سعی میکنیم بهترین محصول را به شما با مناسب ترین کیفیت و قیمت عرضه کنیم.

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
Email: info@hosnaexport.com

About admin

Check Also

قیمت عمده سنجد در بازار چگونه مشخص میشود؟

قیمت عمده سنجد در بازار به عوامل متععدی بستگی دارد که در این مقاله به آن می پردازیم و نرخ روز سنجد در پایان برای شما قرار داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

betebet giriş

psikolog