جمعه , آگوست 14 2020
Home / سنجد / مرکز خرید سنجد به صورت عمده کدام شهرها میباشد؟
مرکز خرید سنجد
سنجد ازبک آسیابی

مرکز خرید سنجد به صورت عمده کدام شهرها میباشد؟

شما اغلب سنجد را با واسطه یا شاید چندین واسطه به صورت عمده خرید میکنید. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مرکز خرید سنجد کجاست و کجا میتوانید بدون واسطه این محصول را به صورت عمده خریداری کنید؟

مرکز خرید سنجد و قیمت عمده سنجد در بازار
سنجد حاج حسینی

مرکز خرید سنجد عمده کدام شهرها هستند و در کجا تولید میشوند؟

در  عمده فروشی ها  و اکثر شهرهای کشور سنجد به فروش میرسد و در دسترس است ولی آیا آنها محصول را با بهترین قیمت به شما عرضه میکنند؟

ما در اینجا به طور خلاصه شهرهای تولید کننده سنجد را بیان میکنیم و مراکز اصلی خرید سنجد با بهترین قیمتها را بیان میکنیم.

بزرگترین تولید کننده سنجد کشور، استان سمنان و بخش بسطام میباشد زیرا به صورت تخصصی دارای باغهای سنجد میباشد و سالانه تا 500 تن سنجد از باغات این منطقه برداشت میشود.که در بازارهای تهران ، تبریز ،اصفهان ، شیراز ،اهواز و مشهد به فروش میرسد.و نیاز اکثر بازارهای کشور را فراهم میکند.و مرکز اصلی خرید و فروش آن شهر بسطام و یکی از تولید کنندگان و فروشندگان آن شرکت خشکبار متحدان برتر ( مجید متحدی) میباشد.
نکته قابل تامل این موضوع است که سنجد منطقه بسطام وارد بازار تبریز شده و به نام سنجد تبریز به فروش میرسد این در حالی است که تبریز به نوبه خود ، تولید کننده این محصول نمیباشد و شهر های دیگر آن این محصول را تولید میکنند.

بعد از آن استان آذربایجان شرقی و شهر مراغه میباشد که در رده دوم تولید این محصول در کشور است.و میدان خشکبار مراغه مرکز اصلی عرضه و خرید و فروش سنجد است.

استان زنجان و شهرهای ماهنشان و ابهر نیز این محصول را دارند و به صورت پراکنده درختان سنجد در این منطقه وجود دارد و اکثر بار این منطقه در خود زنجان به فروش میرسد.

در رده بعدی استان خراسان رضوی قرار دارد که با توجه به تقاضا و نیاز بازار مشهد، سنجد در همین استان به فروش میرسد.و مرکز خرید آن کاروانسرای سبزوار میباشد.

کرمان در رده بعدی در تولید سنجد قرار میگیرد که اکثرا سنجد استان کرمان برای آسیاب کردن ، استفاده میشود.و سنجد تولید شده در روستاها، در شهر کرمان به فروش میرسد.

در استان قم و اصفهان نیز سنجد وجود دارد که با توجه به میزان تولید کم ، در همان استانها استفاده میشود.

در این راستا شرکت خشکبار متحدان برتر بسطام (متحدی) به صورت تخصصی در حوزه تولید و فروش این محصول در حال فعالیت است و مرکز خرید سنجد عمده میباشد و سالانه سنجد درشت ،آسیابی مورد نیاز اکثر بازارهای کشور را تامین میکند.
شما میتوانید حتی برای خرید سنجد خارجی نیز با ما در تماس باشید و ما نیاز شما را برطرف میکنیم و محصول مورد تقاضای شما را ارایه میدهیم.

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
whatsapp icon Whatsapp: 00989300813674
Email: info@peshtmal.com

About admin

Check Also

هسته سنجد

قیمت هسته سنجد و قیمت عصاره سنجد و کاربرد هسته سنجد در صنعت روغن کشی

هسته سنجد محصول خاص و بی نظیری است که در صنعت روغن کشی برای تهیه روغنی با کارایی بالا مورد استفاده قرار میگیرد.