دوشنبه , نوامبر 29 2021
Home / برگه زردالو / برای تهیه هر یک کیلو خشکبار چقدر میوه تازه لازم است؟ هزینه تولید خشکبار چقدر است؟
هزینه تولید خشکبار
هلو پوست کنده رعفرانی

برای تهیه هر یک کیلو خشکبار چقدر میوه تازه لازم است؟ هزینه تولید خشکبار چقدر است؟

قیمت تمام شده تولید خشکبار برای مشتری و فروشنده هر دو مهم است. مردم دوست دارند در مورد بهای تمام شده محصولات بدانند و اطلاعات داشته باشند شما فکر میکنید هزینه تولید خشکبار چقدر است؟

هزینه تولید برگه زردالو

میانگین هزینه تولید خشکبار رو چگونه بفهمیم؟

کشاورزان و باغداران و تولید کنندگان خشکبار برای اینکه موفق باشند باید بدانند که بهای تمام شده خشکباری که تولید میکنند چقدر است. و مطمئنا قیمت تمام شده است که نشان میدهد شما با چه مبلغی خشکبار تولیدی را به فروش برسانید.

هر یک از محصولات باغی برای تولید خشکبار عیار خود را دارد و میزان میوه تازه برای فرآوری و تولید خشکبار متفاوت است. در این مطلب به بیان چند نوع میوه برای فرآوری می پردازیم و میزان میوه خشک آن را به روش سنتی تولید ، برای شما بیان میکنیم.

برگه زردالو : تولید خشکبار زردالو برای ارقام مختلف آن متفاوت است و بسته به نوع زردالو میتوان گفت که هر 5/5 کیلو زردالو نصیری یک کیلو برگه زردالو ، هر 7 کیلو زردالو صادراتی 1 کیلو برگه زردالو ، هر 7 کیلو زردالو شاهرودی یک کیلو برگه ، هر 6 کیلو زردالو عسگر آباد یک کیلو برگه میدهد و اگر بخواهیم به طور متوسط در نظر بگیریم برای تولید هر یک کیلو برگه زردالو 6/5 زردالو تازه نیاز است.

تولید خشکبار

برگه هلو پوست کنده : معمولا هلویی که برای تولید خشکبار به صرفه است و بازار پسندی خوبی دارد هلو زعفرانی است . برای تولید یک کیلو هلو پوست کنده زعفرانی 12 کیلو میوه هلو سایز متوسط لازم است تا خشکبار برگه هلو پوست کنده تولید شود.

هزینه تولید خشکبار

برگه شلیل : شلیل میوه ای خوش طعم که اگر برگه آن را تولید کنید مطمئنا یک خشکبار خوشمزه و عالی را خواهید داشت البته بهترین نوع آن شلیل قرمز و شلیل شمس است.
برای تهیه هر کیلو شلیل قرمز میزان 9 کیلو شلیل تازه نیاز است و برای تولید خشکبار برگه شلیل شمس مقدار 8 کیلو میوه تازه استفاده میشود.


هزینه تولید خشکبار برگه شلیل قرمز درجه یک

شاید نیاز داشته باشید بدانید قیمت انواع خشکبار چقدر است ؟ کلیک کنید.

آلبالو خشک : آلبالو خشک در بازار از دو نوع فرآوری شده (با نمک و آب زرشک) و آلبالو خشک ساده می باشد. معمولا برای تهیه آلبالو خشک فرآوری به مقدار 7 کیلو آلبالو نیاز دارید و برای تهیه آلبالو خشک ساده 11 کیلو آلبالو مورد نیاز است.

هزینه تولید خشکبار آلبالو

تولید برگه آلو شابلون : برگه آلو یکی از بهترین و خوشمزه های خشکبار از نوع ملس است که طرفداران خاص خود را دارد. برای تهیه هر یک کیلو برگه آلو شابلون تقریبا به میزان 9 کیلو آلو تازه نیاز است.

هزینه تولید خشکبار آلو شابلون

هزینه تولید خشکبار، سیب خشک : سیب هم از میوه های پر طرفدار است که خشک آن هم در بازار خیلی زیاد مشتری دارد. اما شما در نظر داشته باشید که برای تولید هر کیلو سیب خشک پوست کنده تقریبا 13 کیلو سیب مورد نیاز است.
هزینه تولید خشکبار : سیب خشک

هزینه تولید خشکبار کشمش و مویز : با توجه به انواع مختلف انگور و مویز تولید هر کدام از ارقام انگور عیار متفاوتی دارد ولی اگر به صورت کلی در نظر بگیریم میتوان اینطور گفت: برای تولید یک کیلو کشمش تقریبا 6 کیلو انگور تازه لازم است.

شرکت تعاونی خشکبار متحدان برتر در زمینه تولید برگه زردالو ، برگه هلو، برگه آلو ، الو بخارا ، انجیر ، کشمش ، عناب ، سنجد ،پودر سنجد و عصاره سنجد در حال فعالیت است. شما عزیزان برای خرید و فروش عمده انواع آجیل و خشکبار میتوانید با ما در ارتباط باشید.

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
Email: info@hosnaexport.com

About admin

Check Also

میوه خشک تایلندی

درآمد میوه خشک تایلندی برای کشور تایلند چقدر است؟

میوه خشک تایلندی و ارزشی که این محصولات برای کشور تایلند ایجاد کرده است.

betebet giriş

psikolog