دوشنبه , نوامبر 29 2021
Home / Uncategorized / تامین سنجد صادراتی و نکات مرتبط با خرید سنجد

تامین سنجد صادراتی و نکات مرتبط با خرید سنجد

سنجد محصول خاصی است که برای صادرات آن مواردی را باید در نظر داشته باشید . در این مطلب نکاتی را در مورد سنجد صادراتی بیان میکنیم که مطمئنا قبل از خرید , حتما مد نظر قرار دهید.

موضوعاتی که در مورد خرید و صادرات سنجد باید در نظر بگیرید.

۱.نوع سنجد : با توجه به اینکه سنجد ارقام مختلفی دارد شما باید قبل از خرید ،حداقل سایز سنجد صادراتی مورد نظر خود را بدانید چون ممکن است در بازار هدف مورد استقبال مشتریان ، قرار نگیرد. پیشنهاد ما به شما استفاده از سنجد با حداقل سایز ۱۴ میلیمتر است ولی سنجد با سایزهای بالاتر یعنی ۱۶ میلیمتر به بالا هم موجود است که بار لوکس به شمار میرود و البته که قیمت بالاتری دارد.

سایز سنجد صادراتی

۲.رنگ سنجد : رنگ سنجد معمولا هر چه به قرمز نزدیکتر باشد دارای طعم بهتری است و اصطلاحا رسیده تر و شیرین تر است. این موضوع باید قبل از خرید سنجد صادراتی مورد تاکید قرار گیرد.

سنجد مرغوب صادراتی

۳. زمان مناسب خرید و ارسال سنجد : زمان مناسب برای خرید سنجد صادراتی از آبان ماه تا اسفند می‌باشد . در ذهن داشته باشید بهترین زمان ماندگاری سنجد ۸ماه است و چون برای صادرات استفاده میکنید برنامه ریزی درستی را برای خرید و ارسال محصول خود در نظر بگیرید.

۴. بسته بندی سنجد صادراتی : معمولا سنجد صادراتی باید در بسته بندی کارتن باشد چون بدون این بسته بندی ممکن است مرسوله صادراتی با پوست کنده شدن روبرو شود. و البته باید داخل پلاستیک و بعد در کارتن که معمولا ۱۰ کیلو گرمی می‌باشد قرار داده شود تا سنجد تازه بماند.

۵. تامین کننده سنجد صادراتی : این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است چون هر کسی از اصول صادرات محصولات مختلف آگاه نیست و کیفیت مورد نظر بازار هدف را نمی‌داند و همچنین واسطه های داخلی که اکثرا به صورت موقت در این بازار حضور دارند از ویژگی و نیاز مشتری آگاهی ندارند و ممکن است شما را با ضرر های جبران ناپذیری مواجه کنند.البته در این مورد شرکت تعاونی خشکبار متحدان برتر با توجه به سابقه تولید و صادرات محصولات مختلف امکان تامین و بسته بندی و صادرات سنجد را دارا می باشد . در این مورد به خصوص از خرید ، سورت و بسته بندی و انجام امور گمرکی و صادرات آن میتواند در کنار شما باشد و تمام این امور را به طور کامل انجام دهد.

آماده سازی و بسته بندی سنجد

قیمت سنجد عمده و صادراتی :

با توجه به اینکه در هر سال و وجود تورم قیمت عمده سنجد (آسیابی ، متوسط ، خرمایی، وارداتی ) متفاوت است اما با این وجود قیمت تقریبی این محصول در آبان ۱۴۰۰ را برای شما قرار میدهیم.

قیمت عمده سنجد آسیابی از ۲۳ تا ۲۸ تومن

قیمت عمده سنجد متوسط ۳۸ تا ۴۵ تومن

قیمت عمده سنجد خرمایی ۵۵ تا ۶۵ تومن و قیمت سنجد حاج حسین با کیفیت و خوب تا ۱۵۰ تومن

قیمت عمده سنجد وارداتی درجه یک ۱۱۰ تا ۱۳۰ تومن ( از اواسط آذر ماه موجود می‌باشد.)

You can contact us to buy and sell this product:
Sales Manager: Majid Mottahedi
Contact Us:
whatsapp icon Whatsapp: 00989123735458
Email: info@hosnaexport.com

About admin

Check Also

خرید و فروش عمده سنجد

خرید سنجد و نحوه قیمت گذاری آن ، برای فروش در بازار

خرید سنجد و نحوه قیمت گذاری آن در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد ولی ما خریدار سنجد شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

betebet giriş

psikolog